Przychodnia Medico powstała w 2000 roku z przekształcenia Przychodni nr 6, która była częścią Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Tychach. Współzałożycielami placówki są lek.med.Adam Kostyra i lek.med.Jacek Majchrzak, specjaliści medycyny rodzinnej.

Zapewniamy naszym Pacjentom szybki dostęp do specjalistów (lekarze pracujący w śląskich szpitalach, posiadający wieloletnią praktykę w zawodzie) oraz pomoc pielęgniarską. W palcówce wykonujemy badania usg oraz ekg (badania wykonywane w godzinach pracy placówki). W ciągu tygodnia pobieramy materiały do analiz laboratoryjnych od godz. 8:00 do 09.30 we wtorki, środy i piątki.

Oferujemy szeroki wachlarz specjalizacji, jak również podstawową opiekę zdrowotną w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Neurologia

Rehabilitacja

Laryngologia

Ginekologia

Laboratorium

Oferujemy ponadto szeroki zakres usług rehabilitacyjnych poza umową z NFZ. Staramy się, aby nasi Pacjenci byli zadowoleni z usług Przychodni, dlatego prowadzimy systematyczne kursy doszkalające personel. Wyposażamy placówkę w nowy sprzęt i aparaturę medyczną. Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i cieszących się dobrą opinią lekarzy. Staramy się, aby Przychodnia Medico była miejscem przyjaznym i ciepłym. Aby nie kojarzyła się z chorobą czy bólem. Ciepła aranżacja pomieszczeń, miły i profesjonalny personel, wykwalifikowani specjaliści sprawiają, że z miesiąca na miesiąc przybywa nam coraz więcej pacjentów.

Zapraszamy serdecznie!