Aktualności

PROGRAM PROFILAKTYKA 40+

Z badań może skorzystać każdy, który w danym roku kończy 40 lat. Jeśli ktoś nie ma IKP to może skorzystać z Infolinii: 22 735 39 53. Informacje w rejestracji przychodni.

 PROGRAM CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA (ChUK)

Z programu chorób układu krążenia mogą skorzystać pacjenci, którzy:

  • mają od 35-65 lat,
  • nie zdiagnozowano u nich do tej pory choroby układu krążenia,
  • są zadeklarowani u któregoś z lekarzy w naszej przychodni jako świadczeniobiorcy.

Aby wziąć w udział w programie i ustalić termin wizyty w poradni, wystarczy tylko zgłosić swoją chęć osobiście w rejestracji lub można to zrobić drogą telefoniczną, bądź mailową.    

Wolne terminy:

- ENDOKRYNOLOG - 2 grudnia (z możliwością wykonania USG tarczycy)

- LARYNGOLOG - 30 listopada

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów lub osobiście w rejestracji przychodni: 32 219 83 00, +48 509 223 206.

Lekarz ednokrynolog Joanna Wutke-Ostręga. Pani Doktor jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Kolejowym oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach. Obecnie pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytucie Badawczym Oddział w Gliwicach, gdzie odbywa specjalizacje z endokrynologii.

W gabinecie rehabilitacji leczniczej oferujemy ćwiczenia czynne w odciążeniu, które prowadzi fizjoterapeuta Pani Katarzyna Bożek.

Ćwiczenia w podwieszeniu to alternatywa dla klasycznych ćwiczeń, w trakcie której, całe ciało lub trenowana jego część znajduje się na specjalnych podwieszkach mających za zadanie odciążyć określony odcinek lub nadać kierunek ruchu i ułatwić lub utrudnić jego prowadzenie.

Jeśli masz dolegliwościami bólowe (bóle pleców, barku, kolana), jesteś po urazach układu ruchu, czy masz ograniczoną mobilność kończyn, fizjoterapeuta przyjmujący w naszej przychodni zaproponuje indywidualny plan terapii, obejmujący usługi rehabilitacyjne, ćwiczenia oraz instruktaż ćwiczeń do domu.

ZAKRES PORAD:

Wolne terminy:

- ENDOKRYNOLOG - 02 września (z możliwością wykonania USG tarczycy)

- KARDIOLOG - 06 września (z możliwością wykonania USG serca)

- LARYNGOLOG - 17 sierpnia

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 32 219 83 00, +48 509 223 206.

Wlewy dożylne (wizyty stacjonarne lub w domu pacjenta):
  • Kroplówka nawadniająca po wymiotach, biegunce, infekcji, gorączce
  • Kroplówka wzmacniająca przy osłabieniach

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją przychodni:

32 219 83 00, 📲 +48 509 223 206

Z przyjemnością informujemy, że od czerwca w naszej przychodni przyjmuje lek. med. Joanna Wutke-Ostręga - lekarz endokrynolog.

Najbliższy wolny termin wizyty z możliwością wykonania badania USG tarczycy to 10 czerwca.

Pani Doktor jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Kolejowym oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach. Obecnie pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytucie Badawczym Oddział w Gliwicach, gdzie odbywa specjalizacje z endokrynologii.