Aktualności

Nowy lekarz w naszej przychodni

Szanowni Pacjenci! Z przyjemnością informujemy, że do grona lekarzy leczących w naszej przychodni dołączył nowy lekarz. Pani Anna Frejlich, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego jest lekarzem medycyny w trakcie specjalizacji z chorób płuc. Szkolenie specjalizacyjne odbywa w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca w Katowicach na Oddziale Pneumonologii oraz na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, Katedrze i Klinice Pneumonologii.

Będzie przyjmowała w gabinecie numer 18 w każdy wtorek i piątek w godzinach 15:30 – 18:00.

Witamy Panią Doktor w naszym zespole i serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z usług medycznych.

W naszej placówce, w zakresie przychodni rodzinnej, przyjmuje już trzech lekarzy: lek. med. Adam Kostyra – specjalista medycyny rodzinnej, lek. med. Ewa Fidyk – lekarz medycyny pracy oraz lek. med. Natalia Siwy – w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

Jeżeli chcecie Państwo, aby z pomocy naszej placówki korzystała cała rodzina należy zadeklarować poszczególne osoby oraz wybrać lekarza rodzinnego (można do niego deklarować zarówno dorosłych jak i dzieci), pielęgniarkę i położną.

Wypełnienie deklaracji – dokumenty do pobrania znajdują się pod linkiem:

https://www.medico.tychy.pl/dokumenty-do-pobrania

Przychodnia Lekarska „MEDICO” świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Przyjmują w niej lekarze, pielęgniarki i położna. Znajduje się tu również punkt pobrań. W przychodni funkcjonują też gabinety prywatne: otolaryngologiczny, medycyny pracy, kardiologiczny, endokrynologiczny, neurologiczny, specjalisty ds. żywienia i rehabilitacja lecznicza.

Fot. pixabay.com