Aktualności

To rozwiązanie się u nas sprawdziło

Teleporady w przychodni sprawdziły się i zostaną jako stały sposób kontaktu z lekarzem. Nie oznacza to jednak, że nie ma wizyt stacjonarnych. O takiej wizycie w przychodni decyduje lekarz właśnie po teleporadzie. Jest to najbezpieczniejszy sposób kontaktu w dobie koronawirusa i ochrony przed zakażeniem. Pacjentów przyjmuje coraz więcej specjalistów. W NZOZ MEDICO uruchomiono już wizyty w gabinetach specjalistycznych pod odpowiednim reżimem sanitarnym i gabinet rehabilitacji leczniczej.

- Nadal pracujemy w podwyższonym rygorze epidemiologicznym - mówi lek. med. Adam Kostyra. – W POZ powoli wprowadzamy rozwiązania, które mają usprawnić teleporady i odciążyć linie telefoniczne. Pacjenci dzwonią najpierw do rejestracji przychodni, która informuje pacjenta w jakim przedziale czasowym oddzwoni do nich lekarz. W trakcie rozmowy może się jednak okazać, że z pacjentem trzeba się spotkać się osobiście i wtedy ustalamy termin wizyty, tak aby w przychodni pacjenci nie mieli kontaktu ze sobą. Dotyczy to głównie pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe.

https://www.facebook.com/medico.tychy/

Po ustaniu epidemii przychodnia nie zamierza rezygnować z teleporad, bo to rozwiązanie się u nas sprawdziło, a c najważniejsze pacjenci je również zaakceptowali. Wprowadziliśmy też porady audiowizualne z użyciem kamer internetowych, czyli takie wideokonferencje dla osób, który odpowiada taki sposób komunikacji – dodaje Adam Kostyra.

Rejestracja telefoniczna pod numerami telefonów: 32 219 83 00, 509 223 206.
Rejestracja na zabiegi w gabinecie rehabilitacji leczniczej: 574 777 927 w godz. od 9:00 do 18:00.

Najbliższe terminy wizyt:

- 1 lipca i 8 lipca – lek. med. Adam Synowski – specjalista otolaryngolog,
- 13 lipca – lek. med. Ewa Paliczka – Cieślik – specjalista endokrynolog – z możliwością wykonania USG tarczycy.