Aktualności

Wznawiamy wizyty u lekarzy specjalistów

Od 20 maja sukcesywnie wznawiamy stacjonarne wizyty u lekarzy specjalistów – otolaryngolog, kardiolog, endokrynolog, neurolog. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zapisy na wizyty lekarskie możliwe są tylko telefonicznie, a nie w rejestracji (numery telefonów: 32 219 83 00, 509 223 206).

Najbliższe terminy:

20 maja – lek. med. Adam Synowski – specjalista otolaryngolog

2 czerwca – dr n. med. Bożena Białkowska – specjalista kardiolog

8 czerwca – lek. med. Ewa Paliczka – Cieślik – specjalista endokrynolog

9 czerwca – lek. med. Izabela Bieniek – specjalista neurolog

Wszystkie wizyty stacjonarne będą się odbywać z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa, koniecznych w  stanie epidemii:

  1. Prosimy o punktualne zgłaszanie się na wizytę. Przed wejściem do przychodni zamontowano dzwonek.
  2. Każdy z Pacjentów  jest zobligowany do zaopatrzenia się we własnym zakresie w maskę i rękawiczki. Do przychodni należy zgłosić się w rękawiczkach i maseczce ochronnej, w której należy się poruszać na terenie przychodni. 
  3. Po wejściu do przychodni obowiązuje dezynfekcja rąk oraz personel dokona pomiaru temperatury ciała u osoby zgłaszającej się na wizytę.
  4. W przypadku zgłaszania się na wizyty z dzieckiem należy  przestrzegać zasady: 1 dziecko - 1 opiekun.

Jednocześnie prosimy o pozostanie w domu wszystkich, którzy mają objawy infekcji lub miały bezpośredni kontakt z osobą, u której można podejrzewać zakażenie koronawirusem SARS CoV-2.

Ponadto w pracy przychodni zastosowanie mają wszystkie ogólnie obowiązujące wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia. Dodatkowo informujemy, iż w przychodni prowadzona jest dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń.