Punkt Szczepień

UWAGA PACJENCI! Konieczność kontaktu telefonicznego w sprawie wizyty w przychodni

Nie zgłaszaj się osobiście do swojego lekarza rodzinnego, przychodni. Wszelkie wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia skonsultuj TELEFONICZNIE (tel. +48 32 219 83 00, +48 509 223 206) lub za pośrednictwem dostępnych środków komunikacji elektronicznej przez internet. W tym celu uruchomiliśmy dodatkowego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeden chory pacjent (również Ty) może być źródłem zakażenia wszystkich pozostałych osób w poczekalni!!!

Bez osobistej wizyty istnieje możliwość skorzystania z teleporad i wypisania recepty, jak również wystawienia zwolnienia lekarskiego dla osób odbywających kwarantannę.

Osoby, które miały kontakt z osobą zakażoną lub podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem proszone są o nie wchodzenie na teren Przychodni!

Pacjenci, którzy potrzebują leków do kontynuacji leczenia przewlekłego, proszeni są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Recepta na leki zostanie wypisana zaocznie – bez konieczności wizyty w Przychodni.

Pacjenci, którzy posiadają Internetowe Konto Pacjenta dostaną smsem kod, niezbędny do realizacji recepty w aptece.

Jeśli osoba nie posiada IKP kod recepty może zostać podany telefonicznie, sms-em lub e-mailem. Wówczas e-Receptę można zrealizować na podstawie czterocyfrowego kodu i swojego numeru PESEL.

 

Do odwołania w naszej przychodni obowiązują następujące zasady:

  • pacjenci powinni unikać osobistych wizyt w przychodni we wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją (tel. +48 32 219 83 00, +48 509 223 206)
  • każdemu pacjentowi, zgłaszającemu chęć wizyty u lekarza, najpierw udzielana będzie TELEPORADA
  • podczas teleporady lekarz zadecyduje czy zachodzi konieczność osobistej wizyty w poradni
  • w razie konieczności wizyty osobistej proszę rejestrować się i pojawiać w ustalonych godzinach celem zmniejszenia ryzyka przeniesienia infekcji z pacjenta na pacjenta
  • recepty prosimy zamawiać telefonicznie lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy sytuację traktować poważnie, każda wizyta w placówce medycznej zwiększa ryzyko zakażenia. Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz ciągłego funkcjonowania przychodni. Informację prosimy przekazać rodzinie i znajomym.